Koktejly Brno

O nás

Základní údaje

Koktejly se staly nedílnou součástí každé akce či výstavy. Prezentace formou open koktejlového baru je tím nejkrásnějším způsobem pro jejich přípravu, která potěší všechny smysly vašeho hosta.

Společnost KOKTEJLY BRNO je schopna realizovat náročné zakázky v oblasti nápojových služeb. Na vaši akci zajistíme nejen kompletní koktejlový servis, ale také veškeré nealkoholické nápoje, teplé nápoje, pivo, vinný servis nebo drobné pochutiny, dle vašeho přání.

KOKTEJLY BRNO pořádá koktejly na firemních večírcích, plesech, svatbách, při prezentaci nových produktů, výstavách, sportovních akcích, narozeninách…

Při přípravě koktejlů barmani používají atraktivní styl working flair, který navozuje atmosféru show, je rychlejší a těší se velké oblibě u veřejnosti.

Barmani

Naši barmani přistupují ke každé akci maximálně zodpovědně, avšak stále s úsměvem.

Vždy mají v ruce skrytá esa, jako například oblíbené fire show.

Na jejich práci je stále něco nového a natolik přitažlivého, že si mnohdy získávají obdiv a úspěch ze strany hosta.

Mají zkušenosti především z koktejlových barů a cateringu, ale také i z tuzemských a zahraničních soutěží, kde stále dosahují vynikajících výsledků.

Společné pracovní krédo: „Host musí být vždy spokojen!“

Osvědčení

Osvědčení barmanské: 2002 potvrzuje, že majitel a jednatel společnosti KOKTEJLY BRNO David Švábenský absolvoval kurs barmanský a je oprávněn poskytovat služby v oblasti nápojové gastronomie – barman nápojář.

Osvědčení barmanské

Osvědčení sommelierské: 2002 potvrzuje, že majitel a jednatel společnosti KOKTEJLY BRNO David Švábenský absolvoval kurs sommelierský a je oprávněn poskytovat služby v oblasti nápojové gastronomie – sommelier.

Osvědčení sommelierské

Diplom za výbornou reprezentaci na barmanských soutěžích v roce 2003.

Diplom za reprezentaci

Diplomy ze soutěží.

Diplom Gastro Diplom Finlandia Diplom Monin